• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 10
  • بازدید دیروز : 70
  • بازدید این هفته : 742
  • بازدید این ماه : 3016
  • بازدید کل : 547469
  • ورودی موتورهای جستجو : 2145
  • تعداد کل مطالب : 1505


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
روانشناسی سر میز شام
بازديد : iconدسته: خانه بخت شماره 30

زهرا محسنی (کارشناس تغذیه)

اگر دوست داريد همسر آينده تان را از روي عادات غذايي اش بشناسيد در جلسات آشنایی قبل از ازدواج به نوع غذا و فرم غذا خوردن او دقت کنید تا متوجه نكاتي شوید كه شاید در بسياري موارد به صورت عادي و با گفت وگوي معمول متوجه آن ها نخواهید شد.

مشکل غذاخوردن

قبل از هر چيز به شيوه غذا خوردن او توجه كنيد. آيا با صبر و حوصله و با آرامش غذا مي خورد يا به بهانه گرسنگي غذا را مي بلعد و با برداشتن لقمه هاي بزرگ و رفتار عجولانه عملا خود را در حال مسابقه مي بيند و در عين حال سعي مي كند حرف بزند و شوخي كند. چنين فردي بدون شك بسيار خود پسند و بي توجه به نظر ديگران است او دچار نوعي خود برتر بيني است كه باعث مي شود هيچ حقي براي ديگران قايل نباشد.

گوشت خورها

كساني كه انواع گوشت ها را دوست دارند و معتقدند غذاي بدون گوشت بي خاصيت است جاه طلبند و به دنبال بهترين ها در زنده گي هستند و آنها مدام براي بهترين شغل و بهترين موقعيت تلاش مي كنند. اينها غذاهايشان را با كلي چاشني و ادويه و سس مي خورند. چنین افرادی كمي حسودند و خيلي زود عصباني مي شوند.

ميوه خورها

طرفداران ميوه، كساني كه خوردن ميوه را به بقيه مواد غذايي ترجيح مي دهند، مهربانند، به سلامت خودشان اهميت مي دهند، دايم در فكر تنوع در زنده گيشان هستد، دوست دارند هر طعم جديدي را امتحان كنند و مرتب پيشنهادات عجيب براي الگوهاي جديد غذايي دارند. اين افراد بسيار با گذشت هستند اما به بيشتر قواعد اجتماعي بي توجه هستند، ساده دل و دل رحم هستند و به تلنگري گريه شان مي گيرد.

نان خورها

طرفداران غذاهاي نشاسته اي مثل نان و برنج و ماكاروني معمولا افراد پرخور، خوش خلق و عموما تپل هستند آنها مهربانند، صبر مي كنند تا موقعيت هاي مختلف پيش پاشان قرار بگيرد و اگر موقعيتي پيش نيايد كار مضاعفي انجام نمي دهند و معمولا غذا خوردنشان حالت افراد هميشه گرسنه و هول را دارد.

سبزي خورها

كساني كه سبزيها را خيلي دوست دارند و نوع افراطي آنها كساني كه كلا گياهخوار هستند معمولا افراد پرخوري نيستند آنها در زنده گي شخصي نظم پنهاني دارند كه علي رغم نامنظمي ظاهري خودشان از آن سر در مي آورند، آدم هاي مهرباني هستند اما به هنگام عصبانيت بايد از آنها فرار كرد از نظر آنها زنده گي شبيه يك قطعه موسيقي است كه يك صداي گوشخراش و مزاحم آن را ويران مي كند.

اگرچه

هر رفتار و عادتي كه ما داريم مي تواند گوشه اي از شخصيت و باطن ما را آشكار كند بنابراين شناخت اطرافيان با توجه به شيوه هاي رفتار و گفتار آنها چندان مشكل نيست با اين حال يادمان باشد كه انسان موجود پيچيده اي است و شناخت يك وجه از شخصيت او به معناي شناخت كامل او نخواهد بود.


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY