• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 10
  • بازدید دیروز : 70
  • بازدید این هفته : 742
  • بازدید این ماه : 3016
  • بازدید کل : 547469
  • ورودی موتورهای جستجو : 2145
  • تعداد کل مطالب : 1505


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
عطر زدن راه دارد
بازديد : iconدسته: خانه بخت، شماره 13

شرط استفاده درست از محصولات آرایشی و داشتن آرايش مطلوب داشتن پوست سالم و تميز است مخصوصاً براي استفاده از عطر ابتدا مطمئن بشوید که پوست شما کاملا تمیز است.

قبل از هر چيز دقت كنيد که چه نوع مواد آرايشي و بهداشتی باعث می شود که بدن شما بوی تندی داشته باشد. اگر از عطر به اين خاطر استفاده می کنید که بوی بدن شما را بپوشاند، فراموش نكنيد كه بوي عطر به مدت طولانی نمی ماند و سرانجام بوی بدن شما بر عطر غلبه می کند.

اگر بوی بدن شما در حدي است که اثر عطر را از بین می برد، قبل از به کار بردن عطر از محصولات بهداشتی مناسب مثل انواع صابون های طبی یا لوسیون ها براي از بين بردن بو استفاده کنید.

دقت کنید که عطر را در نقاطي که ماده بو بر یا ضد عرق زدهاید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ملایم بوی عطر شما را نمی پوشاند، بلکه آن را افزایش می دهند. بوبرها بوی عرق را از بین می برند و باعث می شوند که رایحه عطر به خوبی بدن شما را خوشبو کند.

قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات داخلي بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.

عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیشتری دارند. قبل از استفاده از عطر، ابتدا حالت پوست خود را ارزیابی کنید؛ آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب

اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید کرمی انتخاب کنید که رايحه آن مشابه بوی عطر شما باشد و پیش از استفاده از عطر، اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی جذب بشود. اصلی ترین بخشهای بدن برای زدن عطر مچ دست، زیر گوش و روی گردن است.

یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس به خود بزنید. هنگامی که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که به روی لباس ميزنيد، خواهد داشت.

اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، همچنان خشک باقی می ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختلف بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می مکد و رایحه آن را زودتر از بین می برد.

طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY