• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 22
  • بازدید این هفته : 262
  • بازدید این ماه : 1720
  • بازدید کل : 501941
  • ورودی موتورهای جستجو : 1827
  • تعداد کل مطالب : 1141


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
تنبل‌ها مانکن نمی‌شوند
بازديد : iconدسته: خانه بخت شماره 40

هیچ چیز به اندازهی یک شکم برآمده نمیتواند اندام آدم را از فرم بیاندازد و به همین دلیل از نظر یک خانم مخصوصاً یک خانم جوان داشتن یک شکم بزرگ نافرم یک عیب اساسی به حساب میآید.

اما جمع شدن چربیهای اضافی در ناحیهی شکم و پهلو فقط باعث بد فرم شدن اندام نمیشود بلکه وجود این چربی اضافه میتواند امکان ابتلا به بیماریهای قلبی و تنگی نفس را بیشتر کند، بنابرین داشتن یک شکم کوچک یعنی داشتن اندامی متناسبتر و سلامتی بیشتر.

اول پیشگیری

برای جلوگیری از انباشته شدن چربی اضافه در ناحیه شکم بهترین کاری که میشود انجام داد داشتن یک رژیم غذایی مناسب است، پرهیز از زیادهروی در خوردن غذاهای پرکالری و مواد نشاستهای، استفادهی بیشتر از میوه و سبزی در وعدههای غذایی و کاستن از میزان چربی غذاها و البته پرخوری نکردن مانع بزرگ شدن شکم میشود، البته به این شرط که ورزش کردن را فراموش نکنید، چون هیچ چیز به اندازهی بیتحرکی و تنبلی در انجام حرکات بدنی، اندام انسان را از فرم نمیاندازد، ضمن اینکه کم تحرکی باعث افسردگی و ابتلا به انواع و اقسام عوارض عصبی هم میشود.

وقتی صحبت از ورزش میشود خیلیها فکر میکنند برای ورزش کردن حتما باید به باشگاه بروند و با استفاده از وسایل مختلف ورزشی و زیر نظر مربی ورزش کنند، درحالی که برای داشتن اندام متناسب و عضلات سفت و محکم حتما نباید در باشگاه ورزش کرد.

بسیاری از حرکات ورزشی بدنساز در خارج از باشگاه هم به راحتی قابل انجام است مخصوصا ورزشهایی که میتواند چربی شما را آب کند.

پیاده روی

یکی از بهترین ورزشها برای کوچک کردن شکم و سفت شدن عضلات پاها و اندامهای نیمه پایینی بدن پیادهروی و دویدن آهسته است، و انجام حرکت نشست و برخاست روی پاهاست. این حرکات را انجام دهید و نتیجهاش را ببینید!

طناب زدن

تقریباً همه طناب زدن را بلدند، بنابراین اگر بتوانید در روز پانزده دقیقه طناب بزنید چربیهای اضافی بدن شما مخصوصاً در ناحیهی شکم تا حد زیادی از بین میرود و هر چه سرعت طناب زدن شما بیشتر باشد مقدار کالری که میسوزانید بیشتر خواهد بود.

دراز نشست

به پشت روی زمین دراز بکشید دستهایتان را زیر سرتان بگذارید و پنجههایتان را درهم قفل کنید و سعی کنید بدون این که پاهایتان از زمین جدا شود یا زانوهایتان خم شود، سر و شانههایتان را از زمین بلند کنید. در روزهای اول ممکن است این کار برایتان سخت باشد اما بعد از هر تمرین احساس میکنید که راحتتر میتوانید پشتتان را از زمین جدا کنید و به حالت نشسته برسید و بعد از۱۰ روز حتی میتوانید بعد از رسیدن به حالت نشسته سر و شانههایتان را به طرف پاهایتان خم کنید. البته فراموش نکنید که ورزش دراز و نشست را با روزی ۵ تا ۱۰ دقیقه شروع کنید و به مرور آن را به ۱۵ دقیقه در هر نوبت برسانید.

پکیج سلامتی

شما میتوانید یک بسته ورزشی برای خودتان طراحی و آن را اجرا کنید. این بسته ورزشی شامل پیادهروی، طناب زدن، دراز و نشست و چرخش قسمت بالای بدن به چپ و راست است. البته بهتر است انجام این ورزشها را از حرکات چرخشی قسمت بالای بدن شروع کنید با دراز و نشست ادامه بدهید، بعد طناب بزنید و پیادهروی کنید.


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY