• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 22
  • بازدید این هفته : 262
  • بازدید این ماه : 1720
  • بازدید کل : 501941
  • ورودی موتورهای جستجو : 1827
  • تعداد کل مطالب : 1141


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
تویی که ماه مجلس بختی…
بازديد : iconدسته: خانه بخت شماره 40

پوشیدن لباس عروس به خصوص از نوع پرچین و معروف به پرنسسی آرزوی هر دختر بچهای از سن ۵ ، ۶ سالگی به بعد است آرزويی که تا روزهای نوجوانی و حتی گاهی جوانی باقی میماند تا برسد به روزهایی که دختر کوچولو برای خودش خانمی شده باشد، اما در این مرحله اگر قرار باشد دختر كوچولوی ديروز لباس عروس به تن کند باید قید رویاهای دوران کودکی را بزند و با توجه به فرم اندام خود و بلندی و کوتاهی قدش دست به انتخاب بزند و به چند نکتهی کوچک اما مهم توجه کند تا در شب عروسی واقعاً به عنوان ستاره مجلس بدرخشد و تا سالهای سال از دیدن عکس و فیلم عروسیاش لذت ببرد، به هر حال اگر شما در آستانهی رفتن به خانهی بخت هستید و قرار است لباس عروسی به تن کنید اول از همه یادتان باشد:

قرار نیست هر لباسی که گرانتر است زیباتر هم باشد.

به دنبال طرحها و آرایههای عجیب و غریب در لباسها نباشید، چون سادگی از هر چیز زیباتر است.

درست است که بايد با داماد برای خرید عروسی برويد اما برای انتخاب لباس حتماً باید يك خانم هم همراه شما باشد چون ریزبینی خانمها در مورد لباس میتواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند.

معیارهای اصلی

اگر قدتان متوسط یا کوتاه است تصور لباس عروس کوتاه، مدل ماهی و پرنسسی را از ذهنتان پاک کنید چون اگر کفش پاشنه ۱۲ سانت هم بپوشید تنها ثمری که دارد پا درد و کمردردی است که سالها بعد هم هر وقت به روز عروسیتان فکر کنید به سراغتان میآید، پس بهترین انتخاب برای شما لباسهای دکلته و کشیده و حریرهای لخت است، دامنهای فون میتوانند بهترین انتخاب باشد.

اگر قرار است در فصل پاییز يا زمستان عروسی کنید لباس دنبالهدار را فراموش کنید چون به جز دردسر کشیده شدن روي زمين و كثيف شدن چيز ديگري ندارد.

اگر گردن بلندی دارید لباسهایی که قسمت بالای آنها تور است و حتی یقههای ایستاده دارند برای شما بسیار شیک و مناسب خواهد بود.

اگر جزو خانمهایی هستید که دوست ندارید جلوی سینهی لباستان باز باشد کریستال دوزی روی گیپور یک انتخاب عالی است که امسال هم جزو مدلهای اصلی لباسهای شب و عروس طراحان بزرگ اروپایی است.

اگر کمی شکم دارید سراغ جنس ساتن و ساتن کریستال نروید چون حتماً شکم شما را بزرگتر نشان میدهد.

اگر اندام پری دارید از مدلهای چپ و راست دراپه استفاده نکنید چون شما را پهنتر نشان میدهد.

اگر شانههای پهنی دارید یقیهی مدل هفت باز یا بسته را انتخاب کنید چون عرض شانهها و بالاتنهتان را کوچکتر نشان خواهد داد.

اگر قد بلند هستید دامنهای ماهی یا پرنسسی بهترین مدل برای شماست.

اگر پوستتان سفید است میتوانید رنگ شكري را برای لباستان انتخاب کنید، اما اگر گندمی یا سبزه هستید یا پوستتان را برنزه کردهاید رنگ شکری شما را زرد رنگ نشان میدهد.

اگر قد شما کوتاه یا متوسط است قطعاً از دسته گلهای آبشاری و بزرگ استفاده نکنید. گلهای بزرگ روی قسمت جلوی دامن قد شما را کوتاهتر و اندامتان را پهنتر نشان میدهد.

اگر عرض شانههایتان کم است و بالاتنه لاغری دارید یقههای چهارگوش و دالبری را انتخاب کنید و سعی کنید لباستان خیلی دکلته نباشد.

لباستان را حتماً قبل از مراسم چند بار همراه کفشی که در مراسم میپوشید، به تن کنید با آن بنشید، بلند شوید و از پله بالا و پایین بروید تا اگر مشکلی هست زودتر رفع کنید.

لباسهای پر از فنر و با یقههای عجیب و غریب مانع راحت بودنتان در شب عروسیتان میشود پس وسوسه نشوید.

اگر قدتان متوسط است و به اصطلاح توپول هستید دامنی با چینهای افقی انتخاب نکنید چون شما را کوتاه و پهن نشان میدهد، برعکس اگر بلند قد هستید این چینها شما را برازندهتر نشان خواهد داد.

اگر قدتان متوسط است یا بالا تنهی کوتاهی دارید هرگز لباسی را که از کمر دو قسمت میشود را انتخاب نکنید چون قد شما را کوتاهتر نشان خواهد داد، لباسهای فون با کمرهای بدون درز برای شما انتخاب مناسبتری هستند و ساسونهای عمودی شما را باریکتر و بلندتر نشان میدهد.

یک پاپیون ظریف با بندهای بلند شما را کشیدهتر و خوش اندامتر نشان خواهد داد، اگر پاپیون پهن و بزرگ باشد روی اندام خیلی لاغر اضافه به نظر میآید و اندامهای متوسط و پر را کوتاه نشان میدهد پس در این مورد خیلی دقت کنید.

انتخاب مدل موی مناسب و تزئیناتی مثل تاج و کفش و گوشواره در چه گونه به نظر رسیدن شما بسیار موثر است، دقت کنید که یک لباس خیلی ساده فقط با یک تور و تاج زیبا درخششی فوقالعاده خواهد داشت.

اگر قدتان کوتاه است لباس عروس کوتاه یک انتخاب متفاوت برای شما خواهد بود.

تورهای بلندی که تا روی زمین کشیده میشوند برای خانمهایی با اندام متوسط و بلند با شکوه است، اما یک خانم ریزاندام را کوتاهتر جلوه میدهد.

تاجهای خیلی بلند روی سر خانمهای کوتاه قد و ریز اندام نه تنها قد آن‌‌ها را بلند نمیکند بلکه فرم مضحکی به وجود میآورد، بنابراین یک تاج متوسط با ارتفاع ۵ سانت میتواند ایدهآل باشد.

و حرف آخر:

زیبایی میتواند در سادگی باشد بنابراین با در نظر گرفتن این اصل مهم، مناسبترین گزینه را انتخاب کنید و یادتان باشد اجاره کردن لباس عروس نه تنها کار بدی نیست بلکه از بسیاری جهات بهتر از خریدن لباس است.

عکسها و فیلمهای عروسی یادگاریهای خوبی برای شما خواهند بود بنابرین لازم نیست لباس دست و پاگیرتان را تا سالها نگه دارید. ضمناً ژورنالهای جديد لباس عروس میتوانند برای انتخاب یک مدل مناسب به شما کمک کنند به شرطی که دقت کنید کسانی که این لباسها را در ژورنالها بر تن دارند مانکن حرفهای هستند و آدمهای عادی هرگز مانکن نیستند پس واقع بینانه انتخاب کنید تا درشب عروسیتان واقعاً به درخشید و ماه مجلس شويد.


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY