• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 22
  • بازدید این هفته : 262
  • بازدید این ماه : 1720
  • بازدید کل : 501941
  • ورودی موتورهای جستجو : 1827
  • تعداد کل مطالب : 1141


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
قلب نامزد شما کلید دارد!
بازديد : iconدسته: خانه بخت شماره 40

عشق با يك شاخه گل

بدون شك يكي از بهترين هدايايي كه ميتوانيد به دختر مورد علاقه و نامزدتان بدهيد گل سرخ است البته انتخاب گل بستگي به سليقه شما و طرف مقابلتان دارد و اين كه او چه گلي را بيشتر از گلهاي ديگر دوست دارد، اما گل سرخ در روابط عاطفي حرف اول را ميزند. چون علاوه بر اين كه گل زيبايي است نشانه عشق است و طبعاً دختر مورد علاقه شما از اين كه به مناسبتهاي مختلف يا حتي بدون هيچ مناسبتي با دادن يك شاخه گل عشق و علاقهتان را به او نشان ميدهيد خوشحال خواهد شد.

يك مرد باشكوه

يكي از مهمترين ويژهگيهاي يك مرد به خصوص از نگاه زني كه قرار است همسر او بشود متانت است. اصولاً خانمها، مردهاي متين و باوقار را تحسين ميكنند و متانت را يكي از نشانههاي مردانگي ميدانند البته متين و باوقار بودن به اين معني نيست كه مثل آدمهاي عصا قورت داده رفتار كنيد و كتابي حرف بزنيد.

يك مرد ميتواند رفتاري صميمانه اما توأم با مهرباني و متانت داشته باشد، شوخ بودن اصلاً بد نيست اما آن چه يك مرد را در نظر يك زن ميشكند لودهگي و رفتارهاي دور از معيارهايي است كه به عنوان ادب اجتماعي و فردي شناخته شده است.

يك مرد در عين حال كه ميتواند رفتاري راحت و به دور از تعارفهاي نامعقول و بيربط داشته باشد بايد وقار و متانت خود را هم حفظ كند و فراموش نكند كه متين بودن يك مرد در درجه اول نشانه احترامي است كه او براي طرف مقابل قايل است.

متأسفانه بعضي از مردها فكر ميكنند در اولين برخورد با يك خانم بايد با او صميمي بشوند و متأسفانه در اكثر موارد درك درستي هم از صميميت ندارند و به همين دليل با گفتن جوكهاي مبتذل و با رفتارهاي دور از ادب و نزاكت سعي ميكنند خودشان را صميمي و راحت نشان بدهند و درست در همين نقطه است كه همه ارزشهايشان به عنوان يك مرد فرو ميريزد.

دولپی حرف نزنيد!

هيچ منظرهاي زشتتر از اين نيست كه وقتي دولپي مشغول غذا خوردن هستيد و در حالي كه يك لقمه به اين گندهگي توي دهانتان است با خانمي كه روبروي شما نشسته حرف بزنيد و خاطره تعريف كنيد و جوك بگوييد چون با اين كار اولين چيزي را كه از دست ميدهيد احترام خودتان است، بنابراين همه حرفهايتان را بگذاريد براي بعد از صرف غذا اما اگر ميخواهيد از فرصت غذا خوردن براي صحبت كردن هم استفاده كنيد بهتر است بين لقمههايي كه ميخوريد فاصله بياندازيد و بعد از قورت دادن غذا، دور دهانتان را تميز كنيد و چند كلمه بگوييد و اگر حرفتان طولاني است ادامه آن را بگذاريد بعد از لقمه بعدي.

خودتان را تبليغ نكنيد

اين خيلي بد است كه هنگام صحبت كردن با يك خانم مرتب از خودتان و اين كه چه ادوكلني ميزنيد چه قدر طرفدار مد هستيد يا چه خوبيهايي داريد يا اين كه ديگران چه قدر شما را دوست دارند حرف بزنيد.

به قول قديميها مشك آن است كه خود ببويد پس اجازه بدهيد طرف مقابل شما خودش ويژگيهايتان را بشناسد و با تبليغ كردن خودتان را ضايع نكنيد.


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY