• افراد آنلاین : 0
  • بازدید امروز : 5
  • بازدید دیروز : 22
  • بازدید این هفته : 262
  • بازدید این ماه : 1720
  • بازدید کل : 501941
  • ورودی موتورهای جستجو : 1827
  • تعداد کل مطالب : 1141


عنوان محصول اول

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول دوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول سوم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول چهارم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول

عنوان محصول پنجم

توضیح محصول
توضیح محصول
توضیح محصول
مواظب باشید امتحان دارید!
بازديد : iconدسته: خانه بخت شماره 40

یکی از مسایل مهمی که آگاهی از آن برای آقایان بسیار ضروری به نظر می رسد شناخت امتحان هایی است که گه گاهی خانم ها به صورت کاملا آگاهانه و در شرایطی که آن ها احتمالا نسبت به ماجرا نا آگاهند از آن ها می گیرند .

امتحان انتظار

این امتحان معمولا در روزهای اولیه آشنایی و دوره نامزدی انجام می شود ، با او تماس می گیرید و برایش پیغام می گذارید چند ساعت می گذرد و پاسخ نمی دهد تا شما مجددا تماس بگیرید و بپرسید پیام شما را نگرفته در چنین شرایطی می گوید سرش شلوغ بوده یا موبایلش در کیفش بوده و یا اگر شما را در جلو رستوران یا سینما بیش از نیم ساعت به انتظار گذاشته باشد گناه را گردن ترافیک می اندازد در چنین شرایطی اگر کمی دقت کنید می بینید رفتار او چقدر آرام است و رضایت را در چشمانش می بینید رضایتی حاکی از اطمینان از علاقه شما به خودش و این که متوجه می شود به خاطر او انتظار می کشید و نگران می شوید ، اما دقت کنید اگر این وضع چندین بار تکرار شد باید عکس العمل مناسب داشته باشید . در چنین شرایطی فقط کافی است دو یا سه روز به او زنگ نزنید دلشوره کار خودش را می کند وبا توصل به یک بهانه ی جزیی با شما تماس می گیرید ، مطمئن باشید .

باید جدی صحبت کنیم

این امتحان درست در مواقعی که قرار است شما مادرتان را جایی ببرید یا برنامه مورد علاقه تان را از تلویزیون ببینید و خلاصه یک کار شخصی مورد علاقه خود را انجام بدهید که ظاهرا توجه شمارا از او منحرف کند، مطرح می شود . معمولا به این سئوال می رسد که حس می کنم مرا مثل قبل دوست نداری و درواقع او با طرح این سئوال می خواهد یک بار دیگر از عشق شما نسبت به خودش مطمئن شود . بهترین عکس العمل شما این است که آرامشتان را از دست ندهید و با یک حرکت محبت آمیز که می تواند یک هدیه کوچک یا یک کلمه خاص باشد از امتحان سر بلند بیرون بیاید و به بقیه کارتان برسید ، در این گونه موارد بدترین واکنش این است که وسط حرفش بپرید و بخواهید برای کارتان دلیل بتراشید .

امتحان سکوت

زمان هایی است که با او حرف می زنید یا حتی در آغوشش می کشید اما او سرد است و ساکت مثل یک تکیه یخ این یعنی از دستتان ناراحت است در چنین شرایطی از او بپرسید چه اتفاقی افتاده واقعیت این است که باید در سکوت کارهای اخیرتان را مرور کنید و بسته به نوع اشتباهی که کرده اید بدون اشاره مستقیم به موضوع سر حرف را باز کنید و اگر واقعا متوجه نشدید یک دسته گل در شب بعد زبان او را باز می کند.

رو دست نخورید

این یکی از دشوار ترین امتحاناست که او می گوید می خواهم بروم خرید یا برای ثبت نام بروم….. در این شرایط اگر شما اورا به حال خود رها کنید تا اخر عمر متهم هستید که به او کمک نکرده اید و همراه او نبوده اید ، بنابر این بهترین کار این است که به او بگویید همراهش خواهید بود .

من نمی تونم !

اگثر خانم ها به خصوص دختر های جوان دوست دارند به مرد زندگیشان تکیه کنند و به همین دلیل گاهی تظاهر می کنند که از عهده ی انجام بعضی کارها بر نمی آیند و در واقع دلشان می خواهد مرد زندگیشان آن کار را انجام بدهد . این موارد فرصتی است که شما علاقه تان را به او نشان دهید و با انجام کاری که او تظاهر می کند نمی تواند انجام دهد تکیه گاه بودنتان را به او ثابت کنید اما مراقب باشید با تکرار این روش خلاقیت ها وتوانایی او را از بین نبرید ، بنابر این پس از بار دوم یا سوم سعی کنید کمکش کنید آن کار را خودش یاد بگیرد و انجام دهد .

امتحان نگاه

به هنگام دیدار ممکن است ناگهان با این پرسش مواجه شدید : فکر می کنم که این روسری به من نمی آید ، یا این مانتو مرا کوتاه نشان می دهد …. دقت کنید شما در معرض میزان توجهتان نسبت به او قرار گرفته اید پس حتما چند ثانیه با دقت به او نگاه کنید تا از دقت شما نسبت به ظاهرش مطئن شود بعد هم بگویید این روسری یا مانتو بسیار به او می آید و شما از لحظه ی اول که اورا دیدید متوجه یک تفاوت شده بودید ، البته اگر از رنگ روسری یا فرم مانتو خوشتان نیامد می توانید که در جلسات بعدی به او یاد آوری کنید که فلان رنگ بیشتر به او می آید تا او متوجه شود از چه رنگ ها یا مدل هایی باید بیشتر استفاده کند .

امتحان علاقه

اگر از کت یا شلواری که پوشیده اید تعریف کرد و یا به عنوان هدیه لباسی را برایتان خرید سعی کنید تا مدتی از آن لباس استفاده کنید و این فرصت را به او ندهید که به بی توجهی به سلیقه او یا هدیه ای که برایتان خریده متهم نشوید .


iconبراي دانلود اينجا كليك كنيد


icon ثبت نظر

Copyright © 2015 _ Design by : MrJEY